Про нас

MiO Parenti - український бренд жіночого взуття. Створений в 2016 році сімейною парою, Максимом і Олею, чиї імена стали основою назви бренду «MiO». А оскільки сім'я займається створенням взуття в другому поколінні, і в основі закладені сімейні цінності і любов, народилася друга частина назви - «Parenti» - що перекладається з італійської як рідня або сім'я, а повна назва звучить, як «Моя рідня»
 
Наше натхнення - це Італія. Щорічно ми відвідуємо цю країну і намагаємося якомога більше перейняти для себе від її культури. Сміливість італійців у виборі кольорів і стиль у виконанні взуття, додає впевненості експериментувати з фасонами, текстурою і кольором. А покладаючись на італійське якість, наші майстри використовують виключно шкіряні матеріали та кращу фурнітуру. Асортимент, в залежності від сезону, несе в собі величезний модельний ряд, який не має конкретних рамок по стилю самого бренду.

Ви можете вибрати, як і самодостатню класику, так і моделі, відмінні від інших своєю колірною гамою і яскравим характером виконання. Все лінійки доступні для продажу на цьому сайті, а також в нашому Instagram.